نام شركتتاريخ عضویت
آبان
30 آبان 1402
موسسه علوی تبریز
22 آبان 1402
شهر دانش
21 آبان 1402
  

صادرات کاغذ تولید ایران به کشورهای مختلف
27 آبان 1402
حالا بعد از گذشت یک سال اسماعیلی با اعلام خبر نزدیک بودن جشن خودکفایی کاغذ، در اواسط آبان ۱۴۰۲ به نزدیکی به خودکفایی کاغذ تاکید کرد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نزدیکی به خودکفایی تولید کاغذ تاکید بیشتری دارد. به گفته او تولید کاغذ در ایران نزدیک به ۸۰ هزار تن رسیده و در زمینه کاغذ تحریر و کاغذ مورد نیاز برای نشر خودکفا شدیم.
در نتیجه توجه به این بخش، شرکت‌ها و کارخانه‌هایی که در زمینه کاغذ فعال بودند و به دلایلی در سال‌های اخیر فعالیت نمی‌کردند و تعطیل شدند، در زمینه تولید کاغذ ارتقای ظرفیت پیدا کردند و یک مجموعه بزرگ نیز در آینده نزدیک در شیراز راه‌اندازی خواهد شد که اتفاق بسیار مهمی در صنعت تولید کاغذ است.
وزیر فرهنگ و ارشاد با تاکید بر اینکه در ادامه روند تولید کاغذ ایرانی، اقداماتی برای حمایت از حوزه نشر و مطبوعات انجام خواهد شد، اعلام کرد که بخشی از تولیدهای کاغذ ایرانی به کشورهای مختلف صادر خواهد شد.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2023 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد