نام شركتتاريخ عضویت
آبان
30 آبان 1402
موسسه علوی تبریز
22 آبان 1402
شهر دانش
21 آبان 1402
  

آغاز توزیع کاغذ ایرانی دیبای شوشتر بین ناشران
26 شهريور 1402
براساس اطلاعات مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی صنایع خمیر و کاغذ دیبای شوشتر، این مجموعه یکی از معدود تولیدکنندگان کاغذ ۱۰۰ درصد طبیعی و قابل بازگشت به طبیعت در دنیا است که محصولاتی مانند کاغذ سفید، کاغذ کرافت، کاغذ چاپ و تحریر و خمیر کاغذ را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. این کارخانه محصول کاغذ خود را با استفاده از الیاف نیشکر (باگاس) و بدون نیاز به قطع درختان تولید می‌کند و از این نظر یکی از پیشگامان صنعت دوستدار محیط زیست در جهان است.

ناشران متقاضی دریافت این کاغذ می‌توانند  با مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir در بخش پیش ‌ثبت‌نام کاغذ ایرانی، با انتخاب گزینه دیبای شوشتر، درخواست خود را ثبت کنند.
هر بند کاغذ دیبای شوشتر ۱۰۰ در ۷۰ با گرماژ ۷۰ گرم که پیش از این قیمت آن یک میلیون و ۴۷ هزار تومان اعلام شده بود، اکنون با کاهش قیمت به ۹۹۵ هزار تومان رسیده است و هر بند کاغذ ۶۰ در ۹۰ با گرماژ ۷۰ گرم نیز که قیمت آن ۸۰۷ هزار و ۸۰۰ تومان بود اکنون با قیمت ۷۷۹ هزار تومان عرضه می‌شود.
پس از واریز وجه، زمان دقیق و نحوه تحویل کاغذ (تا حداکثر ۱۵ روز کاری پس از واریز وجه) از طریق پیامک به ناشران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2023 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد